Atostogaujam kartu su šeima kemperiu

Susipažinkime, Atostogaujam.lt

Atostogaujam.lt – projektas, kurio idėja gimė būtent pandemijos metu, kai ypač trūko susitikimų, bendravimo, tarpusavio ryšio puoselėjimo ir bendrų aktyvių kokybiškų veiklų su artimiausiais. Daugiametė patirtis šeimų laisvalaikio organizavimo sferoje suteikė galimybę pažinti daugybę šeimų, kurios norėtų produktyvaus laisvalaikio šeimos rate ar draugų kompanijoje, tačiau koją kiša laiko resursų ir kūrybiškumo stoka suorganizuoti įdomią, kokybišką, įtraukiančią visą šeimą, kad ir trumpą savaitgalio išvyką. Kalbant apie produktyvų šeimos laiką kartu bei pandemijos išdaigą ilgam laikui apriboti gyvenimo būdą namų erdvėse – stipriai išaugo ir poreikis praleisti kuo daugiau laiko gamtoje, pažinti, keliauti, aktyviai ir įdomiai leisti laiką.

Atostogaujam.lt įkūrėjas ir pagrindinis partneris Eugenijus Jusas jau keletą metų vadovauja kemperių gamybos įmonei. Daugelį metų besirūpindamas kokybišku užsienio šeimų poilsiu bei populiarindamas keliones kemperiu, kaip šeimos ir draugų rato turtingą laisvalaikio leidimo būdą užsienio šalyse, ilgą laiką turėjo tikslą su šiuo laiko praleidimo būdu supažindinti ir Lietuvos šeimas. Nors Lietuvoje kemperiai nėra itin dažnas pirkinys, lyginant su kaimyninėmis Europos šalimis, visgi kemperiai daugelyje pasaulio šalių yra neatsiejami nuo kelionių, pažinimo, edukacinių ar tiesiog relaksacinių gamtoje veiklų. Kelionės kemperiu – tai savitas ir kartu turtingas keliavimo bei laiko praleidimo artimųjų rate būdas, kokybiškas ir turiningas poilsis šeimai. Būtent siekiant supažindinti su šia kultūra ir verte, kurią suteikia kelionė kemperiu, ir gimė projektas Atostogaujam.lt

Kelionės po Lietuvą

Kelionės po Lietuvą – kokybiškas poilsis šeimai ar draugams, atostogų tipas, kuris kartais šiek tiek nuvertinamas ar tiesiog neišnaudojamas dėl žinių ar laiko stokos susiplanuoti įdomią, įtraukiančią ir turtingą pažinimu išvyką.

Atostogaujam.lt rengiami turai su nakvyne kemperyje – idealus trumpas pabėgimas poilsiui, kai nereikia rūpintis programa, ką nuveikti ir pamatyti išvykos metu, kuo užimti vaikus, kaip atrasti kompaniją kitų bendraminčių ar kokį kelionės po Lietuvą maršrutą pasirinkti. 

Prie Atostogaujam.lt projekto jau prisijungė ne vienas partneris, praturtinsiantis šias išvykas įdomia programa, edukacija, pramogomis. Pavyzdžiui, su klaipėdiečiais “Windbiketours” kruopščiai suplanuota programa bus tiek kokybiškas poilsis šeimai, tiek poilsis draugams. Turų programose ir edukacinės kelionės po Lietuvą, ir poilsis prie ežero, ir poilsis prie jūros, ir daug įdomių lankytinų gamtos ir urbanistinių objektų bei kitų įdomių vietų ar pramogų. Turų programose tai, ką pamatyti Lietuvoje tiesiog būtina, o neretai nepelnytai visai nerandama tam laiko ar nepatenka į savarankiškai planuojamos kelionės programą. Atostogaujam.lt planuose – dar daugiau vertingų partnerysčių, kurių dėka kelionės po Lietuvą bus dar turiningesnės, turtingesnės ir kupinos vertingų šeimos ar draugų akimirkų, emocijos ir gero jausmo pakeliauti visai kitaip, nei keliaujama įprastai.

Kelionės po Lietuvą. Nakvynė kemperyje
Atostogaujam, savaitgalio išvyka

Atostogaujam.lt tikslas

Projekto tikslas – sukurti turiningo poilsio patirtį visiems, kurie ieško būdų kaip atsipalaiduoti, pasikrauti energijos savaitgalio ar trumpos savaitės išvykos metu, atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir pabūti gamtoje. Taip pat būti sprendimu tiems, kurie svajoja apie įdomias trumpas atostogas su edukacijos, pažinimo elementais, tačiau neturi laiko planuoti ir organizuoti. Toks pabėgimas idealus pasirinkimas ir tiems, kurie nenori keliauti vieni, norėtų jungtis į didesnę kompaniją.

Ką pamatyti Lietuvoje?

Lietuva – turtinga lankytinais objektais, istorija, kultūra ir nuostabiais gamtos vaizdais. Nustebsite, kiek daug dar nežinote apie Lietuvą! Išvykų metu kruopščiai sudėliotomis programomis pasufleruosime ką pamatyti Lietuvoje, kad net ir trumpas pabėgimas įspūdžiais prilygtų ilgai planuotoms atostogoms. Jei esate įpratę atostogas praleisti svetur, suprasite, kad poilsis Lietuvoje gali būti lygiai toks pat įdomus ir suteikiantis trokštamo atsipalaidavimo, kaip ir kitose šalyse.
Edukacinės kelionės po Lietuvą

Maršrutai ir kelionės po Lietuvą

Mūsų kelionių maršrutuose – lankomiausi pažintiniai takai, poilsis prie jūros, poilsis prie ežero, įdomiausios ir unikaliausios lankytinos vietos bei poilsiavietės Lietuvoje, dvarai, pilys, istoriniai ir kultūriniai objektai.

Kelionės šeimai ir draugams

Atostogaujam.lt kelionės planuojamos taip, kad galėtumėte pasirinkti pagal poreikį ir situaciją – ar norite keliauti su šeima, ar su draugais. Mūsų komanda sudėliojo maršrutus taip, kad poilsis šeimai ar poilsis draugams būtų smagus, turiningas, įdomus ir įkvėpiantis. Skirtingose programose lankytini objektai bei pramogos sudėliotos taip, kad atitiktų tiek šeimos, tiek ir keliaujančios draugų kompanijos poreikius.
Poilsis šeimai poilsis draugams

Poilsis šeimai

Atostogaujam.lt programose šeimai jūsų vaikai ras įdomių, edukacinių veiklų bei patirs smagių įspūdžių. Leiskite sau atsipūsti ir daugiau laiko skirti savo poilsiui bei kokybiškam laikui drauge.

Kelionės draugams

Kelionės draugams – nuotykiai, įspūdžiai, pažinimas ir kokybiškas laikas su senai matytais ar naujais draugais. Kelionių programose numatytos tiek aktyvios pažintinės ar pramoginės akimirkos, tiek ir ramūs pasisėdejimai prie laužo.
Individualūs kelionių maršrutai

Individualūs kelionių maršrutai

Norėtumėte individualaus kelionės programos pasiūlymo? Sudėliosime programą pagal jūsų poreikius. Pasufleruokite, ką pamatyti Lietuvoje norėtumėte jūs, o mes jums sudėliosime ir suorganizuosime kelionės maršrutą.

"The best things in life are the people we love, the places we've been, and the memories we've made along the way"

Unknown

Atostogaujam.lt komanda

Eugenijus Jusas

Eugenijus Jusas

Tinycamper

Giedrė Tallat-Kelpšaitė

Giedrė Tallat-Kelpšaitė

Tinycamper

Vilmantė Matutienė

Vilmantė Matutienė

WindBikeTours