from 73/para
Rezervuoti

Kemperių nuoma

Not Rated
Free Cancellation
Pay at Pickup
Unlimited Mileage
Shuttle to Car

Aprašymas

Atostogaujam.lt karavanai laukia savo keliautojų naujų nuotykių pažinimui. Patogiai išplanuotas vidus, daug vietos daiktų susidėjimui, patogūs čiužiniai miegojimui, virtuvėlė maisto gaminimui. Mūsų nameliai ant ratų puikiai pritaikyti patogiam poilsiui.

Kemperio privalumai

Paketas

Pasirūpinti papildomai:

Nuomos kainodara

2 paros – 85 Eur/para

3-4 paros: 78 Eur/para

5 paros ir daugiau: 73 Eur/para

 

Nuomojant daugiau nei vieną kemperį, taikomos nuolaidos.

2 kemperiai: -11% nuolaida
3 kemperiai: -15% nuolaida
4 kemperiai: -20% nuolaida

Norint rezervuoti daugiau nei vieną kemperį, prašome susisiekti su mumis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų būstinėje Meistrų 8C, Vilnius.

Maisto patartina imti suplanavus ką konkrečiai gaminsite. Maisto gaminimui yra kemperiuose įrengta viryklė, šaldytuvas. Patartina pasiimti šiltų rūbų, papildomų rūbų ir neperšlampamų rūbų komplektą, taip pat apsaugą nuo vabzdžių. Nenumatytiems atvejams gerai turėti vaistinėlę su būtiniausiai vaistais ir medikamentinėmis priemonėmis. Daiktams susidėti vietos kemperiuose yra pakankamai, tad nebijokite prisidėti ir daugiau daiktų. Gerai turėti nešiojamą prožektorių pasivaikščiojimams vakarais.

Nereikia papildomos kategorijos, užtenka standartinės B kategorijos.

Avansas nereikalingas. Jei jūs atšaukiate kelionę likus 2 savaitėms iki kelionės datos arba mes atšaukiame kelionę dėl nenumatytų priežasčių – pilnas mokėjimas bus grąžintas.
Jei mažiausiai prieš tris dienas iki nuomos pradžios nepranešate apie atšaukimą, nuomos mokestis nėra grąžintinas už pirmas 3 dienas. Jei nuomos laikotarpis turėjo būti trumpesnis nei trys dienos – už visą nuomos laiką.

Karavano kaina pateikta 1 parai, arba 24 val. Nuomojantis namelį ant ratų  nuo 3 parų ir daugiau, kaina mažėja. 

Atsiliepimai

Inga K.
5/5

Mėgstu gamtą, bet miegoti palapinėje.. nu, labai „iš bėdos”. Koks nerealus jausmas, kai gali ir būti gamtoje, ir ilsėtis patogioje lovoje! O didžiausias stebuklas atsigulus – matyti žvaigždes, pro kemperio viršuje esantį langą. Guli, šypsaisi ir neleidi sau užsimerkti, kad tas vaizdas nedingtų. 😄 Ačiū už naujus potyrius. 😊

Eimantas K.
5/5

Su šeimyna jau teko išbandyti! Nustebino komfortas ir integruotas ŠILDYMAS!!! kai vasaros naktimis tik 9 šilumos, tai su šiuo kemperiu neproblama! Rekomenduoju visiems pameginti ir turėti gamtos malonumus su kokybišku miegu su panoraminiu vaizdu į žvaigždes 🙂 

Eglė J.
5/5

Labai džiaugiamės, kad su šeima išbandėme stovyklavimą kemperiuku. Dukrai buvo tikra atrakcija miegoti neįprastoje lovoje – lentynoje 🙂 o kokia romantika atsibusti namelyje ant ratų, kai ežeras tiesiog ranka pasiekiamas 🙂 Puikiai viskas apgalvota, patogu, yra viskas ko reikia, įrengta virtuvėle su šaldytuvu ir kriaukle, kažkas tokio wau!!! Svarbiausia daug smagiau nei apsistoti normaliame name. Su nekantrumu laukiame vasaros, kada ir mažylį pasiimsim drauge.🙂 rekomenduoju visiems, kas mėgsta poilsį gamtoje ir nori konforto – turi tai išbandyti!

Jurga Š.
5/5
Super kemperiukas – jaukus, stilingas, patogus! Viskas apgalvota „nuo-iki”! Sulaukėme daug dėmesio ir šypsenų iš aplinkinių 🙂 Komunikacija puiki, viskas operatyvu, aukščiausiam lygyje! 🙏 Highly recommended! 💙
tinycamper atostogaujam kelione drauge

Car Category

Karavanai

Default Equipment

Kėdės
Stalas

Tr. priemonės lokacija

73/para

Organized by

Eugenijus

Member Since 2022

1 Reviews

Rekvizitai

El. paštas

info@atostogaujam.lt

Website

https://atostogaujam.lt

Tel. numeris

+370 699 73629