Kelionės kemperiu

Kelionės kemperiu – vieniems tai asocijuojasi su poilsiu, kitiems, aktyviu laisvalaikiu, o tretiems tai idealus laiko praleidimo drauge būdas. O gal idealus laikas, tai aktyvus laisvalaikis su poilsio malonumais, stabtelint ir praleidžiant laiką gražiausiose, neatrastose vietose?

Kelionės kemperiu gali pasitarnauti tiek tiems, kurie neįsivaizuduoja atostogų be aktyvaus, pažintinio laiko, tiek ir tiems, kurie svajoja apie ramų poilsį su gražiausiais gamtos ar miesto panoramų peizažais. Kemperis ar namelis ant ratų ypatingas tuo, kad jūsų poilsio erdve gali tapti bet kuri vieta, kur norisi stabtelėti ir pasimėgauti akimirka, radus tam tinkamą aikštelę. 

Idealus šis pasirinkimas ir tuomet, kai norisi dinamikos, nesustoti vienoje vietoje, o kas vakarą saulę palydėti vis kitoje nuostabioje vietoje, palydint ir aktyvią, pilną nuotykių ir įspūdžių, dieną.

Kelionės kemperiu – vienas lanksčiausių keliavimo būdų, gerokai praplečiantis galimybes, besirenkant nakvynės vietą. Tokios kelionės maršrutą galima organizuotis net ir iš anksto nesuplanavus nakvynės vietos, taip savo išvykai suteikiant žaismingumo, spontaniškumo ir nuotykio jausmo. Lietuvoje su kemperiu leidžiama apsistoti bet kurioje stovyklavietėje, ne tik tam specialiai įrengtuose kempinguose, žinoma, įsivertinus, ar vietovėje bus galimybė pasijungti elektrą.

Kelionės kemperiu
Kelionės kemperiu prie ežero

Kempingai Lietuvoje

Kempingai Lietuvoje – vieniems tai itin artima tema, kitiems – neatrasta ir nepažinta, o galbūt ir visiškai svetima. Lietuva turtinga kempingų pasirinkimu, tad dažniausiai tą tobulą vietą, kur norisi sutikti ir palydėti saulę, randa kiekvienas: kempingai Lietuvoje prie jūros, kempingai Lietuvoje prie ežerų ar upių, kempingai arčiau didesnio miesto, na, o jeigu ieškote vietos, kur yra regioniniai parkai, kempingai jūsų laukia ir ten. Iš viso Lietuvoje yra apie 30 kempingų.

Vienas kempingų – Atostogaujam.lt radinių – kempingas prie jūros Karklėje – “Karkelbeck” sodyba. Netoli šios vietos pažintinis takas – “Litorina”, Olando kempurė, Memel Nord baterija, puikūs jūros vaizdai ir jūros ošimo garsas. Pačios Karklės apsuptyje yra Pajūrio regionins parkas. Norintiems laiką praleisti aktyviau – ranka pasiekiama tiek Klaipėda, tiek ir Palanga.

Maršrutai aplink Lietuvą

Maršrutai aplink Lietuvą

Maršrutai aplink Lietuvą – tai pažintiniai takai, regioniniai parkai, ežerai, jūra, marios, miškai, lankytinos vietos miestuose ir daugelis kitų nuostabių vietovių, kurias rekomenduojama įtraukti į savo kelionės maršrutą. Lietuvos gamtos grožis ne veltui apdainuotas ir aprašytas Lietuvių tautosakoje. Belieka nuspręsti, kokį regioną norėtumėte aplankyti, o galbūt pasirinkti pagal vietas, kurios tiesiog traukia širdį – ežeras, upė, jūra, miškai… ir pasileistį į poilsio ir pažinimo nuotykį.

Atostogaujam.lt komandos atrinkti maršrutai – puikus pasirinkimas norintiems pažinti gražiausias Lietuvos vietas, nepriklaumai, ar jūsų planuose kelionės kemperiu, ar kita transporto priemone, pasirinkimas.

Vienas tokių maršrutų – Mažosios Lietuvos regionas, kurio pagrindiniai traukos objektai yra Rojaus kelias, einantis palei Nemuną, taip pat Smalininkai, Rambyno kalnas ir Rambyno regioninis parkas, Rusnė su savo unikaliais vaizdais bei Kuršių marių platybės. Idealus poilsis, tai poilsis prie jūros (nuoroda)? Rinkitės poilsį Karklėje, poilsį derinant su pažintimi su netoliese esančiomis lankytinomis vietomis – Olando kepurė, Memel Nord, Klaipėdos senamiestis, Palanga, Kretinga.

Kelionės kemperiu – nuostabi keliavimo patirtis. Ypač, kai kelionės maršrutas jau pilnai apgalvotas, jame sudėliotas tiek aktyvių, tiek ir ramių poilsio akimirkų krepšelis, o turtingą pažinimo patirtį užtikrina profesionalus gidas.

Ką pasiimti į kelionę?

Kelionės kemperiu vienas didžiųjų privalumų – erdvė daiktams, tad planuojant būtiniausių daiktų sąrašą šis keliavimo tipas neįpareigoja sutilpti į lagaminą, o kaip tik suteikia galimybę susikurti komforto zoną ten, kur keliaujate jūs.

Jeigu jūsų tikslas daugiau laiko praleisti gamtoje, tikėtina, maisto ruoša gamtoje ir piknikai bus viena sudedamųjų kelionės dalių. Dažniausiai kemperiuose yra įrengta įrengta viryklė, skirta maisto gaminimui, šaldytuvas, tad susiplanavus galimą meniu – paranku bus iškart pasirūpinti maisto produktų krepšeliu.

Kadangi kelionės kemperiu tikslas pabuvimas gamtoje, kad šis būtų komfortiškas – nepamirškite šiltesnių drabužių, taip pat neperšlampamų drabužių ar apsaugą nuo lietaus, patogios avalynės, priemonių apsisaugojimui nuo vabzdžių. Rekomenduojama turėti nešiojamą prožektorių pasivaikščiojimams vakarais. Nenumatytiems atvejams visuomet rekomenduojama turėti vaistinėlę su būtiniausiai vaistais ir medikamentinėmis priemonėmis.

Atostogaujam.lt nameliai ant ratų

Šie spalvoti nameliai ant ratų laukia keliautojų patirti nuotykius kartu. Mūsų kemperiai laisvai talpina 4 žmonės. Juose yra viena dvigulė lova 2×1,95m ir dviaukštė lova su dviem miegojimo vietom po 1,95×0,8m. O jei kartu važiuoja mažametis keliauninkas, namelyje ant ratų tilps dar ir 5-as keliautojas.

3 dienų karavano nuoma su savarankiška programa Lietuvos pajūryje

Karklė - Klaipėda - Kretinga

3 dienų karavano nuoma su savarankiška programa po Mažąją Lietuvą

Smalininkai - Rusnė - Šilutė - Vilkyškiai

3 dienų karavano nuoma su savarankiška programa Žemaitijoje

Telšiai - Varniai - Biržuvėnai