nuo 239
Rezervuoti

Kalvotoji Žemaitija turas šeimoms

Kalvotoji Žemaitija - Telšiai - Varniai - Varnių regioninis parkas - Biržuvėnai - Sietuvos kūlgrinda
Not Rated

Trukmė

3 dienos

Turo formatas

Daily Tour

Grupės dydis

20 asmenų

Gidas kalba

angliškai, lietuviškai

Aprašymas

LAIKINAI NEVYKDOME TURŲ. TIK Mini kemperių NUOMA.

Kviečiama pažinti vieną iš svarbiausių Lietuvos regionų –  Žemaitiją, kuri dar vadinama Kalvojoti Žemaitija. Šios kelionės metu taip pat aplankysite jos sostinę Telšius, išgirsite sodrią žemaičių kalbą.

Kalvotoji Žemaitija – tai savito charakterio kraštas, o jo sostinė pripildyta žemaitiškų simbolių ir skulptūrų. Ant vienos iš jų užrašas skelbia  „Pėrmėjē žmuonės bova žemaitē”.

Šios kelionės metu pamatysite tokias vietas kaip Varniai, Varnių regioninis parkas, Telšiai, Biržuvėnų dvaras, Šatrijos piliakalnis, Masčio ežeras, Sietuva, Sietuvos kūlgrinda, Žemaičių kaimo muziejus.

View More

TURO PRIVALUMAI

 • Regiono Kalvotoji Žemaitija pažinimas
 • Bendri šeimyniniai pokalbiai sustiprinti pažintį ir pagyvinti bendravimą
 • Gyva ir tikra stovyklavimo patirtis, laužo kūrimas, bulvių kepimas ant žarijų, laužo meditacijos
 • Bridimas kūlgrinda
 • Unikalaus Žemaitijos krašto pažinimas
 • Turtinga pažintinė ir edukacinė programa

Programa

1 diena
1 diena

Kalvotoji Žemaitija - Žemaitijos lankytinos vietos - Telšiai

Ryte visi ekipažai išvyksta į Žemaitiją. Pasiekę stovyklavietę keliautojai įsikuria, susipažįsta vieni su kitais ir gidu.

Turo programa prasidės nuo popietės Žemaitijos sotinėje Telšiuose. Patys žemaičiai šį miestą lygina su Roma, nes miestas yra ant 7 kalvų, išsidėstęs panašiai kaip Roma, taip pat turi savo amfiteatrą. Kartu su grupe leisitės į ekskursiją pėsčiomis po Telšius, kurie stebina unikalia architektūros gausa, skulptūromis, istorinės atminties simboliais ir išraiškingais peizažais. Susipažinę su miestu vėliau juo grožėsitės nuo vandens, pasiplaukiosite laivu Masčio ežere.

Vakarą visi praleisite kartu bendraudami ir mėgaudamiesi bendra vakariene, gaminta sodybos šeimininko.

2 diena
2 diena

Žemaitijos lankytinos vietos - Varnių regioninis parkas - Biržuvėnų dvaras - Šatrijos piliakalnis - Sietuvos kūlgrinda

Šią dieną leisimės į dienos turą Varnių regioniniame parke automobiliais ir pėstute lankant piliakalnius, dvarus ir sakralinį paveldą. Vyksime į Biržuvėnų dvarą – beveik 300 metų skaičiuojantį vieną didžiausių medinės architektūros kompleksą, kuris atspindi feodalinio dvaro raidą. Šio dvaro teritorijoje 2005 metais buvo rastas Saksonijos porceliano lobis.

Išgirdę istorijas apie dvaro gyvenimą, pasivaikščioję puikiame parke, toliau per Luokės miestelį, vyksite iki Šatrijos piliakalnio – Žemaitijos pasididžiavimo ir puošmenos. Nuo kalno atsiveria vaizdai į aplinkui stūksančius Sprūdės, Girgždutės, Medvėgalio piliakalnius. Šioje teritorijoje kovų su kryžiuočiais laikais egzistavo gynybinė pilių bei kulto apeigų grandinė. Kopiant į piliakalnius fiziškai aktyviai pajudėsite, o pasiekę viršūnes būsite apdovanoti atsiveriančiais nuostabiais vaizdais.

Ir dienos pabaigai dar viena aktyvi šios dienos veikla - bridimas Sietuvos kūlgrinda. Visus dienos įspūdžius galėsite aptarti bendrai vakarodami prie laužo ir vakarieniaudami.

3 diena
3 diena

Žemaičių kaimo muziejus

Patyriminė diena Žemaičių kaimo muziejuje. Virš aštuonių hektarų plote įsikūrusioje ekspozicijoje pamatysite praeities Žemaičių kaimo gyvenimą su autentiškais pastatais, kuriuose eksponuojami to meto baldai, įvairūs namų apyvokos reikmenys, darbo įrankiai. Muziejus yra gyvas, čia verda gyvenimas, auginami žemaitukų veislės arkliai, ožkos, avys, triušiai. Bus pilna įspūdžių pramoga vaikams bei ir suaugusiems. Darže auginamos įvairios vaistažolės bei puoselėjamas ūkininko daržas. Po šios veiklos lauks laisva popietė ir vykimas namo.

Programos paketas

 • Mini kemperiuko nuoma su pagr. patogumais
 • Gido-vadovo paslaugos nuo atvykimo į kempingo vietą iki išvykimo namo
 • Vieta kemperiui ir automobiliui kaimo turizmo sodyboje
 • Elektra, vanduo, dušai, tualetai
 • Apsilankymas Biržuvėnų dvare
 • Bridimas Sietuvos kūlgrinda
 • Edukaciniai užsiėmimai Žemaičio kaimo muziejuje
 • Viena vakarienė gaminama kartu su sodybos šeimininku
 • Plaukimas laivu
 • Kuras
 • Pusryčiai
 • Pietūs
 • 1 dienos vakarienė

Durations

3 dienos
asdasdasd

Dažniausiai užduodami klausimai

"Iš kur galėsiu pasiimti kemperį kelionei? "
Kol kas kemperius kelionei pasiimti galite mūsų būstinėje Užgriovio g. 8, Riešė, Vilniaus apskr,
Kas įeina į kelionės kainą?
Kiekviena programa turi savo specifiką, prie kiekvienos yra aprašas, kas įeina į kainą. Bendrai į kainą įeina - kemperio nuoma, vieta kemperiui ir automobiliui nakvynėms, edukacinės veiklos, kita - žiūrėti konkrečią programą.
Kokios yra kelionės atšaukimo sąlygos?
Užsisakant kelionę, prašome pervesti 70 eur avansą žmogui. Kelionę galite atšaukti likus 2 savaitėms iki išvykos, kelionės atšaukimo galimybę pasiliekame ir mes, tuo atveju, jeigu nesusirinktų grupė. Avansas bus grąžintas.
Ar kelionėje gausime pilną maitinimą?
Kelionėje pasirūpinsime vieno vakaro vakariene. Visais kitais maitinimais pasirūpinkite patys. Mūsų kemperiuose yra įrengta virtuvėlėm šaldytuvas, tad galėsite pasigaminti puikių patiekalų.
Ar galimi kiti kelionių maršrutai?
Taip. Galime sudaryti maršrutą pagal jūsų pageidavimą, bet tam reikia mažiausiai 15 žmonių grupės. Maršrutą galime sudaryti likus 4-5 savaitėms iki išvykos datos.
Ką pasiimti į kelionę? Kokie daiktai būtiniausi kelionėje su kemperiu?
Maisto patartina imti suplanavus ką konkrečiai gaminsite. Maisto gaminimui yra kemperiuose įrengta viryklė, šaldytuvas. Patartina pasiimti šiltų rūbų, papildomų rūbų ir neperšlampamų rūbų komplektą, taip pat apsaugą nuo vabzdžių. Nenumatytiems atvejams gerai turėti vaistinėlę su būtiniausiai vaistais ir medikamentinėmis priemonėmis. Daiktams susidėti vietos kemperiuose yra pakankamai, tad nebijokite prisidėti ir daugiau daiktų. Gerai turėti nešiojamą prožektorių pasivaikščiojimams vakarais.
Kokia vairuotojo teisių kategorija reikalinga tempti kemperiui?
Nereikia papildomos kategorijos, užtenka standartinės B kategorijos.
Ar reikalingas avansinis mokėjimas?
Taip. 30 proc, jei jūs atšaukiate kelionę likus 2 savaitėms iki kelionės datos, avansas bus grąžintas. Jei mes atšaukiame kelionę dėl savų priežasčių - avansas taip pat bus grąžintas.
Kokia nauda man iš suplanuotos kelionės su gidu?
Visų pirma jums nereikės nieko planuoti, sutaupysite laiko naršydami internete ir ieškodami įdomaus ir tinkamiausio maršruto. Mes bendradarbiaujame su gidais, išmanančiais savo darbo specifiką, žinančiais per savo patirtį, kas žmonėms yra įdomu ir verta pamatyti. Kadangi kelionės yra grupinės, tai puikus šansas pažinti naujų žmonių ir gal susirasti naujų draugų. Mūsų kelionių maršrutai yra įdomūs savo turiniu, pamatysite galbūt dar neatrastų vietų, arba jau matytas pamatysite iš naujo ir sužinosite kažko naujo.
nuo 239

Galbūt domina kitos kelionės