nuo 199
Rezervuoti

Mažoji Lietuva turas draugams

Mažoji Lietuva - Smalininkai - Rambyno kalnas - Rusnė - Uostadvaris - Šilutė - Vilkyškiai
Not Rated

Trukmė

3 dienos

Turo formatas

Daily Tour

Grupės dydis

20 asmenų

Gidas kalba

angliškai, lietuviškai

Aprašymas

LAIKINAI NEVYKDOME TURŲ. TIK Mini kemperių NUOMA.

Ar žinai kuo skiriasi Mažoji Lietuva nuo Didžiosios? Ne? Tai junkis ir keliauk kartu kemperiais su visa šeima „Vėtrungių keliu“ . Vėtrungė – šio kultūrinio kelio atpažinimo ženklas, kuris kelionės dalyvius lydės po visą pamario regioną.

Mes padėsime Jums atrakinti šio krašto istorinius ir kultūrinius kodus.

Patirti naujų pojūčių, įspūdžių bei bendravimo džiaugsmą.

Šios kelionės metu pamatysite tokias vietas kaip Rusnė, Rambyno kalnas, Rojaus kelias, M.Jankaus muziejus, Nemuno deltos regioninis parkas, Kuršių marios, Uostadvaris, Smalininkai, visa Mažoji Lietuva.

 

TURO PRIVALUMAI

 • Unikalaus daugiakultūrinio krašto Lietuvoje - Mažoji Lietuva - pažinimas
 • Bendri pokalbiai sustiprinti pažintį ir pagyvinti bendravimą
 • Gyva ir tikra stovyklavimo patirtis, laužo kūrimas, bulvių kepimas ant žarijų, laužo meditacijos
 • Drąsiausiems - maudynės ar panirimas upėje Jūra.

Programa

1 diena
1 diena

Smalininkai - Rojaus kelias - M.Jankaus muziejus - Rambyno kalnas

Ryte 8 val. visi ekipažai išvyksta į Mažąją Lietuvą.

Pasiekus Kauną iš greitkelio sukate į vieną seniausių ir vaizdingiausių šalies kelių palei Nemuną, kuris nuo seno vadinamas rojaus keliu. Akis džiugins ant kalvų pastatytų bažnyčių bei išlikusių pilių bokštai.

Kelias, vingiuojantis palei Nemuną, didžiausią ir svarbiausią Lietuvos upę, stebins besikeičiančiais peizažais. Už Jurbarko perkirtę Šventosios upelį, pasiekiate Smalininkus, amžinojo pasienio miestelį. Ekskursija po miestelį. Po to vykstate į kaimo turizmo sodybą, kurioje įsikuriate.

Vėliau mašinomis vykstate į Rambyno regioninį parką. Lankote Mažosios Lietuvos paveikslų sodą, M. Jankaus muziejų, žygiuojate „Rojaus keliu “ , nuo Rambyno kalno išvysite Tilžės bokštus. Vakare lauks organizuotos bendros veiklos sodyboje.

2 diena
2 diena

Nemuno deltos regioninis parkas - Rusnė - Kuršių marios - Uostadvaris - Šilutė

Po pusryčių vykstate į Nemuno deltos regioninį parką. Kelias veda per Mažąją Lietuvą iki Kuršių marių. Sustojate Rusnėje, žemiausioje Lietuvos vietoje, saloje kuri nuolat kvepia rūkyta žuvimi, ir yra garsi savo polderių sistema. Tai derlingų užliejamų pievų kraštas, paukščių ir žvejų bei gamtos turistų rojus. Kopiate į Uostadvario švyturį,plaukiate laivu po Kuršių marias, aplankote kitas salos įžymybes. Sustojate Šilutėje /Heidekru. Ekskursija po H. Šojaus dvarą, kuriame įsikūręs istorijos muziejus ir unikali liuteronų bažnyčia, kurios puošmena – altoriaus freska. Vakarop pasiekiate sodybą. Šeimininkai Jums ruošia staigmeną. Vakarojimas prie laužo su dainomis.

3 diena
3 diena

Vilkyškiai

Po intensyvių dviejų dienų veiklų tingus rytas. Nedidelė išvyka į Vilkyškius, aplankote neįprastą, net aštuoniolika kamienų turinčią Raganų eglę, Šereitlaukio kaimą. Po pietų vykimas namo.

Programos paketas

 • Mini kemperiuko nuoma su pagr. patogumais
 • Gido-vadovo paslaugos nuo Smalininkų iki išvykimo namo
 • Vieta kemperiui ir automobiliui kaimo turizmo sodyboje
 • Edukaciniai užsiėmimai Smalininkuose ir Bitėnuose
 • Viena vakarienė gaminama kartu su sodybos šeimininku
 • Plaukimas laivu arba baidarėmis
 • Kuras
 • Pusryčiai
 • Pietūs
 • 1 dienos vakarienė

Durations

3 dienos
asdasdasd

Tour's Location

Mažoji Lietuva - Smalininkai - Rambyno kalnas - Rusnė - Uostadvaris - Šilutė - Vilkyškiai

Dažniausiai užduodami klausimai

"Iš kur galėsiu pasiimti kemperį kelionei? "
Kol kas kemperius kelionei pasiimti galite mūsų būstinėje Užgriovio g. 8, Riešė, Vilniaus apskr,
Kas įeina į kelionės kainą?
Kiekviena programa turi savo specifiką, prie kiekvienos yra aprašas, kas įeina į kainą. Bendrai į kainą įeina - kemperio nuoma, vieta kemperiui ir automobiliui nakvynėms, edukacinės veiklos, kita - žiūrėti konkrečią programą.
Kokios yra kelionės atšaukimo sąlygos?
Užsisakant kelionę, prašome pervesti 70 eur avansą žmogui. Kelionę galite atšaukti likus 2 savaitėms iki išvykos, kelionės atšaukimo galimybę pasiliekame ir mes, tuo atveju, jeigu nesusirinktų grupė. Avansas bus grąžintas.
Ar kelionėje gausime pilną maitinimą?
Kelionėje pasirūpinsime vieno vakaro vakariene. Visais kitais maitinimais pasirūpinkite patys. Mūsų kemperiuose yra įrengta virtuvėlėm šaldytuvas, tad galėsite pasigaminti puikių patiekalų.
Ar galimi kiti kelionių maršrutai?
Taip. Galime sudaryti maršrutą pagal jūsų pageidavimą, bet tam reikia mažiausiai 15 žmonių grupės. Maršrutą galime sudaryti likus 4-5 savaitėms iki išvykos datos.
Ką pasiimti į kelionę? Kokie daiktai būtiniausi kelionėje su kemperiu?
Maisto patartina imti suplanavus ką konkrečiai gaminsite. Maisto gaminimui yra kemperiuose įrengta viryklė, šaldytuvas. Patartina pasiimti šiltų rūbų, papildomų rūbų ir neperšlampamų rūbų komplektą, taip pat apsaugą nuo vabzdžių. Nenumatytiems atvejams gerai turėti vaistinėlę su būtiniausiai vaistais ir medikamentinėmis priemonėmis. Daiktams susidėti vietos kemperiuose yra pakankamai, tad nebijokite prisidėti ir daugiau daiktų. Gerai turėti nešiojamą prožektorių pasivaikščiojimams vakarais.
Kokia vairuotojo teisių kategorija reikalinga tempti kemperiui?
Nereikia papildomos kategorijos, užtenka standartinės B kategorijos.
Ar reikalingas avansinis mokėjimas?
Taip. 30 proc, jei jūs atšaukiate kelionę likus 2 savaitėms iki kelionės datos, avansas bus grąžintas. Jei mes atšaukiame kelionę dėl savų priežasčių - avansas taip pat bus grąžintas.
Kokia nauda man iš suplanuotos kelionės su gidu?
Visų pirma jums nereikės nieko planuoti, sutaupysite laiko naršydami internete ir ieškodami įdomaus ir tinkamiausio maršruto. Mes bendradarbiaujame su gidais, išmanančiais savo darbo specifiką, žinančiais per savo patirtį, kas žmonėms yra įdomu ir verta pamatyti. Kadangi kelionės yra grupinės, tai puikus šansas pažinti naujų žmonių ir gal susirasti naujų draugų. Mūsų kelionių maršrutai yra įdomūs savo turiniu, pamatysite galbūt dar neatrastų vietų, arba jau matytas pamatysite iš naujo ir sužinosite kažko naujo.
nuo 199

Galbūt domina kitos kelionės