nuo 239
Rezervuoti

Poilsis prie jūros turas šeimoms

Poilsis prie jūros: Karklė - Memel Nord - Olando kepurė - Klaipėda - Jūrų muziejus - Kretinga - Tiškevičių dvaras
Not Rated

Trukmė

3 dienos

Turo formatas

Specific Tour

Grupės dydis

20 asmenų

Gidas kalba

angliškai, lietuviškai

Aprašymas

LAIKINAI NEVYKDOME TURŲ. TIK Mini kemperių NUOMA.

Pasiilgote jūros ošimo, gaivaus jūros smėlio po kojomis, pasivaikščiojimo pušynais, poilsio gamtoje ir įkvėpimo prie jūros? Jums įdomūs kempingai prie jūros ir vis ieškote jaukiausio varianto apsistoti?

Kviečiame keliauti kartu ir praleisti kelias dienas geros savijautos sodyboje – kempinge „Karkelbeck” ant Baltijos jūros kranto Karklėje.

Poilsis prie jūros yra tikra atgaiva kūnui, protui ir sielai.

Šios kelionės metu pamatysite tokias vietas – Karklė, Olando kepurė, Memel Nord, Klaipėdos senamiestis, Jūrų muziejus, Kretinga, Kretingos Pranciškonų vienuolynas, Tiškevičių dvaras.

View More

TURO PRIVALUMAI

 • Poilsis prie jūros
 • Unikalių vietų pažinimas
 • Bendri šeimyniniai pokalbiai sustiprinti pažintį ir pagyvinti bendravimą
 • Gyva ir tikra stovyklavimo patirtis, laužo kūrimas, bulvių kepimas ant žarijų, laužo meditacijos
 • Maudynės jūroje
 • Turtinga pažintinė ir edukacinė programa

Programa

1 diena
1 diena

Karkelbeck kempingas prie jūros - Memel Nord - Olando kepurė

Anksti ryte automobiliais su kemperiais išvykstate į Pajūrį. Atvykę į mūsų išrinktą sodybą - kempingą prie jūros "Karkelbeck", įsikuriate jame. Karkelbeck yra viena gražiausių sodybų, poilsiui prie jūros. Apie 12 val. susitikimas sodyboje su gidu, kuris Jus lydės visos kelionės metu.

Pirmiausia Jūs susipažinsite su Pajūrio regioniniu parku, bei jo lobiais. Leisitės į žygį pėsčiomis. Kartu su gidu lankysite svarbiausius šios vietovės objektus: Olando kepurę, Memel Nord baterijų muziejų, arčiausiais prie jūros esančias kapinaites. Lankytojų centre susipažinsite su šio krašto verslais. Čia ilgus amžius pagrindinis pragyvenimo šaltinis buvo žvejyba, vietiniams gyventojams buvo svarbus ir gintaro gaudymas. Audringą dieną ir šiandien galite pamatyti žvejų kostiumais apsivilkusius vyrus įbridusius į jūrą ir graibtšais košiančius bangas.

Vakare sodybos šeimininkė Jus pakvies bendrai vegetariškai vakarienei. Viskas pagaminta iš vietinių ekologiškų produktų su meile. Saulės palydėjimas į jūrą.

2 diena
2 diena

Klaipėdos senamiestis - Kuršių Nerijos pusiasalis - Jūrų muziejus

Po pusryčių automobiliais vykstame į Klaipėdą. Jūsų lauks pažintinė ekskursija senamiestyje. Gidas atvers seniausio dabartinės Lietuvos miesto, kuris šiemet švenčia 770 metų jubiliejų, paslaptis. Vaikai bus užimti edukacine veikla muziejuje. Po jo turėsite laisvą laiką papietauti.

Kitą dienos dalį praleisite lankydami Kuršių Nerijos pusiasalį, kuris nuo XIX a. buvo turtingų miestiečių poilsio praleidimo vieta. Keltu ar laiveliu kelsitės į jūrų muziejų. 15 valandą Jūsų lauks delfinų pasirodymas.
Vakare sodyboje galėsite aptarti dienos įspūdžius.

3 diena
3 diena

Kretinga - Pranciškonų vienuolynas - Tiškevičių dvaras

Ryte automobiliais vykstame į Kretingą. J. Karolio Chodkevičiaus įkurtą miestą. Pažintis su penkių vienuolynų miestu. Ekskursija su broliu pranciškonu vienuolyne ir Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios ansamblyje. Susipažinsite su vienuolyno gyvenimo ritmu, vienuolių darbais ir kasdienybe. Apžiūrėję bažnyčios turtus, pamankštinsite kojas kopdami į bokštą.

Kretinga garsi atgimusiais Tiškevičių dvaro rūmuose su žiemos sodu. Muziejuje išvysite Salaspilio mūšio paveikslą ne tik ant drobės, bet interaktyviame kompiuteriniame terminale.

Po turiningo laiko grįšite į kempingą. Likęs laikas bus jūsų maudynėms ar pasivaikščiojimas prie jūros ir vykimas namo.

Programos paketas

 • Mini kemperiuko nuoma su pagr. patogumais
 • Gido-vadovo paslaugos nuo atvykimo iki išvykimo namo
 • Vieta kemperiui ir automobiliui geros savijautos sodyboje kempinge
 • Elektra, vanduo, dušai, tualetai
 • Edukaciniai užsiėmimai muziejuje Klaipėdoje
 • Bilietai į delfinų pasirodymą Jūrų muziejuje- delfinariume
 • Kretingos pranciškonų vienuolyno lankymas, bilietai į Kretingos muziejų
 • Viena vakarienė gaminama kartu su sodybos šeimininke.
 • Kuras
 • Pusryčiai
 • Pietūs
 • 1 dienos vakarienė

Durations

3 dienos
asdasdasd

Dažniausiai užduodami klausimai

"Iš kur galėsiu pasiimti kemperį kelionei? "
Kol kas kemperius kelionei pasiimti galite mūsų būstinėje Užgriovio g. 8, Riešė, Vilniaus apskr,
Kas įeina į kelionės kainą?
Kiekviena programa turi savo specifiką, prie kiekvienos yra aprašas, kas įeina į kainą. Bendrai į kainą įeina - kemperio nuoma, vieta kemperiui ir automobiliui nakvynėms, edukacinės veiklos, kita - žiūrėti konkrečią programą.
Kokios yra kelionės atšaukimo sąlygos?
Užsisakant kelionę, prašome pervesti 70 eur avansą žmogui. Kelionę galite atšaukti likus 2 savaitėms iki išvykos, kelionės atšaukimo galimybę pasiliekame ir mes, tuo atveju, jeigu nesusirinktų grupė. Avansas bus grąžintas.
Ar kelionėje gausime pilną maitinimą?
Kelionėje pasirūpinsime vieno vakaro vakariene. Visais kitais maitinimais pasirūpinkite patys. Mūsų kemperiuose yra įrengta virtuvėlėm šaldytuvas, tad galėsite pasigaminti puikių patiekalų.
Ar galimi kiti kelionių maršrutai?
Taip. Galime sudaryti maršrutą pagal jūsų pageidavimą, bet tam reikia mažiausiai 15 žmonių grupės. Maršrutą galime sudaryti likus 4-5 savaitėms iki išvykos datos.
Ką pasiimti į kelionę? Kokie daiktai būtiniausi kelionėje su kemperiu?
Maisto patartina imti suplanavus ką konkrečiai gaminsite. Maisto gaminimui yra kemperiuose įrengta viryklė, šaldytuvas. Patartina pasiimti šiltų rūbų, papildomų rūbų ir neperšlampamų rūbų komplektą, taip pat apsaugą nuo vabzdžių. Nenumatytiems atvejams gerai turėti vaistinėlę su būtiniausiai vaistais ir medikamentinėmis priemonėmis. Daiktams susidėti vietos kemperiuose yra pakankamai, tad nebijokite prisidėti ir daugiau daiktų. Gerai turėti nešiojamą prožektorių pasivaikščiojimams vakarais.
Kokia vairuotojo teisių kategorija reikalinga tempti kemperiui?
Nereikia papildomos kategorijos, užtenka standartinės B kategorijos.
Ar reikalingas avansinis mokėjimas?
Taip. 30 proc, jei jūs atšaukiate kelionę likus 2 savaitėms iki kelionės datos, avansas bus grąžintas. Jei mes atšaukiame kelionę dėl savų priežasčių - avansas taip pat bus grąžintas.
Kokia nauda man iš suplanuotos kelionės su gidu?
Visų pirma jums nereikės nieko planuoti, sutaupysite laiko naršydami internete ir ieškodami įdomaus ir tinkamiausio maršruto. Mes bendradarbiaujame su gidais, išmanančiais savo darbo specifiką, žinančiais per savo patirtį, kas žmonėms yra įdomu ir verta pamatyti. Kadangi kelionės yra grupinės, tai puikus šansas pažinti naujų žmonių ir gal susirasti naujų draugų. Mūsų kelionių maršrutai yra įdomūs savo turiniu, pamatysite galbūt dar neatrastų vietų, arba jau matytas pamatysite iš naujo ir sužinosite kažko naujo.
nuo 239

Galbūt domina kitos kelionės